sodastream-nabicie-konkurs-10-nabicie-gratis

Weź udział w konkursie i zgromadź 9 pieczątek a przy 10 Twoja butla zostanie napełniona za darmo!

JAK TO DZIAŁA?

Warunkiem odebrania darmowego nabicia jest przekazanie karty wraz z 9 pieczątkami potwierdzającymi skorzystanie z naszej oferty.

(Za każde nabicie od rozpoczęcia oferty promocyjnej przysługuje jedna pieczątka)

W celu odebrania darmowego napełnienia butli gazem BIOGON©, należy:

– Udać się do punktu zlokalizowanego na ulicy Gromadzkiej 46 w Krakowie 30-719 i okazać kartę lojalnościową wraz z zebranymi 9 pieczątkami.

– Kolejnym sposobem jest odbiór zdalny. w tym celu należy wysłać butle wraz z załączoną kartą lojalnościową uzupełnioną w 9 pieczątek potwierdzających skorzystanie z naszej oferty. Butlę należy przesłać (na własny koszt) na nasz adres (Spinel Trade sp. z o.o. Gromadzka 46 30-719 Kraków), lub na paczkomat kod: KRA07M (przy ul. Kuklińskiego, inne paczkomaty nie są obsługiwane). Prosimy wpisać nasz numer telefonu 571-242-996 oraz maila z informacji o sprzedawcy. W miarę możliwości prosimy o nie wysyłanie paczek z dostawą do paczkomatu w piątek. Takie paczki mogą dotrzeć poza godzinami naszej pracy, przez co czas na odbiór paczki upłynie w niedziele, kiedy nie pracujemy. Po napełnieniu butli oraz skontrolowaniu zaworu napełniona butla wysyłana jest do 3 dni roboczych od otrzymania paczki, na adres podany podczas zakupu lub wewnątrz przesyłki. Jeżeli jest to osobna wysyłka należy również ponieść koszt wysyłki do Państwa.