NABIJ BUTLĘ SODASTREAM

W KRAKOWIE
Z DOSTAWĄ DO DOMU

Butlę sodastream napełnisz w Krakowie w punkcie SpinelSoda Gromadzka 46A lub składając zamówienie internetowe. Oferujemy nabijanie butli do saturatorów SodaStream, gazem z certyfikatem jakości Linde.

 

butelka napełnienie pusta butla soda stream spinel soda

Pusta butla?

Przyjdź z pustą butlą lub prześlij ją do nas lub na paczkomat kod: KRA07M (przy ul. Kuklińskiego, innych nie obsługujemy). Wpisz nasz nr telefonu 571-242-996 oraz maila: kontakt@esiteo.pl

zawor dwustronny jednostronny sodastream spinelsoda ponowne nabicie punkt gromadzka

Napełnij lub kup nową butlę

Po napełnieniu butli oraz skontrolowaniu zaworu napełniona butla wysyłana jest do 3 dni roboczych od otrzymania paczki, na adres podany podczas zakupu usługi.

wymiana butli zakup butli c02 nabicie dwutlenkiem węgla biogon spożywczy

Jednorazowy zawór?

Jeżeli masz butlę z zaworem jednokierunkowym istnieje możliwość wymiany na zawór wielokrotnego użytku. Zawór możesz zakupić na tej stronie lub na miejscu!

nabijanie-sodastream-soda-stream-spinel-soda-kraków

Gdzie można napełnić butlę SodaStream w Krakowie?

Napełnianie i wymianę butli sodastream znajdziesz na Gromadzkiej 46A w Krakowie. Po dotarciu do obiektu należy kierować się wzdłuż ściany budynku A do rogu budynku, gdzie znajduje się wejście. Stąd nasze tablice pokierują przez klatkę schodową do punktu SpinelSoda (Spinel Trade). Sąsiadujemy z firmą MISBHV.