ZGARNIJ 50% ZNIŻKI NA DODATKOWE NABICIE!

DAJ LIKE DLA NASZEGO PROFILU NA FB!

LUB ZOSTAW CIEKAWĄ OPINIĘ NA GOOGLE!

sodastream-nabicie-konkurs-50%-mniej

WARUNKI ODEBRANIA RABATU

Warunkiem odebrania rabatu na nabicie jest przekazanie karty wraz z pustym polem (niewykorzystanym) na karcie lojalnościowej z naszej oferty konkursowej "50% ZNIŻKI" oraz wypełnienie jednego z warunków w zależności od karty.

FACEBOOK

W wypadku odebrania rabatu w zamian za polubienie profilu na platformie Facebook. Należy polubić profil SpinelSoda oraz dostarczyć kartę wraz z pustym polem na karcie lojalnościowej i poinformowanie sprzedawcy o chęci skorzystania z oferty mailowo wysyłając informację wraz z danymi zamówienia, poprzez dołączenie informacji w przesyłce lub poinformowaniu podczas fizycznej wizyty w punkcie obsługi na ulicy Gromadzkiej 46A w Krakowie. 

GOOGLE

W wypadku odebrania rabatu w zamian za zostawienie opinii na profilu punktu napełniania butli. Należy wystawić opinię oraz dostarczyć kartę wraz z pustym polem na karcie lojalnościowej i poinformowanie sprzedawcy o chęci skorzystania z oferty mailowo wysyłając informację wraz z danymi zamówienia, poprzez dołączenie informacji w przesyłce lub poinformowaniu podczas fizycznej wizyty w punkcie obsługi na ulicy Gromadzkiej 46A w Krakowie. (Prosimy również o informację z nazwą konta z którego została wystawiona opinia)

(oferty konkursowe nie łączą się, oznacza to że przy obecnie panujących ofertach skorzystanie z rabatu 50% na nabicie wyklucza wpisania nabicia w ofercie "10 nabicie gratis!")

opinia-google-sodastream-spinelsoda-to-proste-konkurs